Tuliszków: OSP Tuliszków i OSP Wróblina triumfowały podczas Gminnych Zawodów Sportowo- Pożarniczych

Właśnie zakończyły się Gminne Zawody Sportowo- Pożarnicze w Tuliszkowie. Mimo przelotnego deszczu udział w zmaganiach wzięło łącznie 15 drużyn. Ostatecznie pierwsze miejsca zajęły OSP Tuliszków z grupy żeńskiej oraz OSP Wróblina z grupy męskiej.

Dzisiaj, tj. 1 lipca odbyły się Gminne Zawody Sportowo- Pożarnicze w Tuliszkowie. W rywalizacji udział wzięły 4 drużyny pożarnicze żeńskie- OSP Gadowskie Holendry, OSP Tuliszków, OSP Wróblina oraz OSP Grzymiszew. Na boisku wystartowali również druhowie z OSP Tuliszków, OSP Nowy Świat, OSP Piętno, OSP Wróblina A, OSP Kiszewy, OSP Sarbicko, OSP Gadowskie Holendry, OSP Ogorzelczyn, OSP Grzymiszew, OSP Wielopole, OSP Wróblina B.


Strażacy rywalizowali ze sobą podczas sztafety oraz tak zwanej bojówki. Dodatkowo druhny i druhowie mogli zaprezentować się podczas musztry, za którą przewidziano dodatkowe nagrody.


Ostatecznie wśród kobiet pierwsze miejsce zajął zespół z Tuliszkowa, drugie z Wróbliny, trzecie natomiast z miejscowości Gadomskie Holendry.


Wśród mężczyzn pierwsze i drugie miejsca zajęły drużyny z Wróbliny. Na podium stanęli również druhowie z Sarbicka.


Podczas zawodów przyznano również nagrody dla najmłodszych i najstarszych druhów. I tak nagrodzono Monikę Grzelak z Wróbliny, która była najmłodszą zawodniczką oraz Magdalenę Gronostaj również z Wróbliny jako najstarszą.


Najmłodszy wśród zawodników był Eryk Wieczorkiewicz z miejscowości Nowy Świat, a najstarszy Andrzej Szymczak z miejscowości Gadomskie Holendry.


W mustrze najlepiej spisały się zawodniczki z miejscowości Gadomskie Holendry oraz druhowie z Wielopola.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja