Dobra: Wiele emocji podczas Gminnych Zawodów Sportowo- Pożarniczych

Za nami kolejne już zawody z udziałem strażaków. Tym razem na boisku w Piekarach wystartowali druhny i druhowie z gminy Dobra. Emocji było wiele, a związane były one nie tylko z konkurencjami, ale również zorganizowanym równolegle festynem.

Dzisiaj, tj. 2 lipca odbyły się Gminne Zawody Sportowo- Pożarnicze w gminie Dobra. W tym roku rywalizowało ze sobą siedem drużyn męskich oraz cztery zespoły Oldboyów. Na placu przy strażnicy OSP Piekary mogliśmy zobaczyć również jedną drużynę kobiecą z Potworowa.


Zawody składały się ze sztafety pożarniczej 7 x 50 metrów z przeszkodami oraz z ćwiczeń bojowych.


Ostatecznie pierwsze miejsce zajęli druhowie z OSP Żeronic z czasem 109.88.Drugie miejsce zajął zespół OSP Dąbrowica z czasem 115.34, trzecie natomiast OSP Piekary- 118.97.


W zawodach wystartowali również Oldboye. Ich czasu podczas wręczania pucharów i dyplomów nie podano. Wiadomo tylko, że najlepsi byli druhowie z Piekar. Zaraz po nich uplasowali się zawodnicy z Potworowa, a następnie ze Strachocic.


Rzecz jasna puchar otrzymała jedyna żeńska drużyna uczestnicząca w zawodach.


Na imprezie obecni byli mali strażacy, którzy dzielnie wspierali dorosłych bohaterów.


Tego dnia uczestnicy zawodów oraz mieszkańcy Piekar i okolic mieli okazję bawić się podczas festynu, gdzie organizatorzy zapewnili ciepły posiłek, a dzieci mogły wyszaleć się na dmuchańcach, oraz pojeździć na kucyku.

 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja