Dobra: Masa atrakcji podczas Festynu Rodzinnego w Żeronicach

Właśnie teraz w Żeronicach (gm.Dobra) dzieci, młodzież i dorośli bawią się wspaniale. Wiele atrakcji przygotowali organizatorzy Festynu Rodzinnego w którym mamy okazję uczestniczyć już po raz ósmy. 

Dzisiaj, tj. 9 lipca rozpoczął się Festyn Rodzinny w Żeronicach (gm.Dobra). Wiele atrakcji czekało głównie na najmłodszych uczestników zabawy. Maluchy mogą wyszaleć się na dmuchańcach oraz wziąć udział w zabawach sportowych zorganizowanych przez animatora Marka Górskiego. Wiele emocji wśród naszych pociech wywołały wielkie bańki mydlane oraz chusta Klanza. Nie zabrakło również wyzwań dla całych rodzin. Powodzeniem cieszyła się również loteria fantowa.

 

Każdy może skosztować pyszności z wiejskiego stołu oraz grilla. Zabawę umila Orkiestra Dęta OSP Dobra- Żeronice. Uczestnicy inicjatywy będą mieli okazję bawić się i tańczyć jeszcze długo.


Organizatorami zabawy są Stowarzyszenie Odnowa i Rozwój Żeronic oraz OSP Żeronice.


Więcej o Festynie Rodzinnym już jutro w Ale!Radio.
 

Ale!Radio: 

No Adobe Flash Player installed. Get it now.

Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja