Włamał się do sklepu. Ukradł alkohol i papierosy

W nocy z 20/21 lipca br. 35-letni mężczyzna włamał się do sklepu spożywczego, skąd ukradł trzy butelki wódki i dwie paczki papierosów. Policjanci jeszcze tej samej nocy ustalili podejrzanego, którego zatrzymali w domu gdy spożywał wcześniej skradziony alkohol. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał blisko 4 promile. Odpowie teraz za kradzież z włamaniem , za co grozi mu do nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

21 lipca br. około godziny 3.30  właścicielka jednego ze sklepów spożywczych w Turku powiadomiła policjantów o włamaniu. Funkcjonariusze na miejscu ustalili, ze sprawca wybił szybę w drzwiach wejściowych do sklepu i po wejściu do środka ukradł trzy butelki wódki i dwie paczki papierosów. Wartość skradzionego mienia to ok. 83 zł.
 

Policjanci jeszcze tej samej nocy po przejrzeniu monitoringu wytypowali sprawcę.  Zatrzymali go w miejscu zamieszkania, gdy spożywał  wcześniej skradziony alkohol. Mężczyzna w chwili zatrzymania przez policjantów miał ponad 4 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna jest znany funkcjonariuszom i był już  wcześniej karany za podobne przestępstwa.
 

35-latek został zatrzymany do wyjaśnienia i po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja