Tuliszków: Tradycja i folklor podczas „Biesiady na ludowo”

Już po raz kolejny w tuliszkowskim parku zorganizowano imprezę pod hasłem „Biesiada na ludowo”. Do Tuliszkowa zjechały się zespoły z całego regionu, by wystąpić na scenie i miło spędzić niedzielne popołudnie.

Dzisiaj, tj. 6 sierpnia odbyła się prawdziwa „swojska” impreza. Tuliszków gościł zespoły ludowe i kapele folklorystyczne. Muzycy wspólnie integrowali się i zaprezentowali swój dorobek artystyczny. W tym roku przed publicznością wystąpili między innymi zespoły takie, jak Tradycja z Malanowa, Serenada z Dobrej, Jarzębinki z Dziadowic, Wrzos z Grzymiszewa, Jesień s Tuliszkowa, Dobrowianki z Dobrowa, Kwiaciarki z Sompolna, Brzeźnianki z Brzeźna, Zgoda ze Smulska, Krzymowiacy z Krzymowa, Kapela Ludowa Kłodawiacy i Zespół Ludowy Kłodawiacy z Kłodawy.


Atrakcji nie zabrakło również dla dzieci. Organizatorzy przygotowali dla najmłodszych dmuchany plac zabaw oraz pyszności.

 

Więcej o wydarzeniu już niebawem w Ale!Radio
 

Ale!Radio: 

No Adobe Flash Player installed. Get it now.

Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja