Wideo: Pożar na dożynkach w Kunach

Podczas dzisiejszych tj.20 sierpnia uroczystości dożynkowych w Kunach (gm.Władysławów) doszło do pożaru jednej z dekoracji. Dzięki szybkiej interwencji druhów nikomu nic się nie stało.

Zdarzenie miało miejsce w trakcie trwania Dożynek Gminno-Parafialnych. Niespodziewanie zapalił się stóg siana tworzący dekoracje.

Druhowie z OSP Kuny szybko podjęli działania gasząc ogień. W miejcu zdarzenia zaparkowane były dwa samochody osobowe marek Opel Insignia i Toyota Rav IV, których właściciele szybko odjechali spod płonącej dekoracji. Oprócz tego zniszczony został znak drogowy.

Nikomu nic się nie stało. Obecnie łączną sumę strat szacuje się na kwotę 2 086zł.

Przyczyną pożaru było podpalenie. Sprawcą okazał się 34-letni mężczyzna zamieszkały w powiecie tureckim, który w chwili zdarzenia był nietrzeźwy. Miał on 1,45 pomila. Mężczyźnie postawiono trzy zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia. Sprawa nadal jest w toku.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja