Mieszkańcy Wyzwolenia Festynem Rodzinnym pożegnali lato

Jak co roku mieszkańcy Osiedla Wyzwolenia hucznie żegnają lato. Za nami już kolejny Festyn Rodzinny, podczas którego organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji. Jak zawsze najwięcej uciech miały dzieci, dla których przygotowano masę niespodzianek.

Dzisiaj, 2 września odbył się Festyn Rodzinny „Pożegnanie Lata”. Dzieci miały okazję wyśmienicie spędzić sobotnie popołudnie, bowiem na chętnych czekała karuzela, trampolina oraz dmuchańce. Miłośnicy koni mogli przejechać się bryczką oraz na konikach mechanicznych. Dzieci mogły również przenieść się do świata bajek dzięki pomalowanym twarzą oraz wygrać nagrody podczas gier i konkursów. Dla uczestników zabawy przewidziano pokaz pierwszej pomocy i wiele innych atrakcji.


Organizatorami przedsięwzięcia są Burmistrz Miasta Turek, Samorząd Mieszkańców Osiedla Nr 3 i 7 w Turku oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa „Tęcza” w Turku.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja