Tragedia w "barakach" na Polnej. Strażacy znaleźli zwęglone ciało

Do pożaru w budynkach socjalnych przy ul. Polanej w Turku doszło dzisiaj około godz. 22.00. W wyniku pożaru jedna osoba zginęła, a dwóm pomogli wydostać się z budynku strażacy. Trwa akcja ratunkowa.

Pożar powstał w jednym z pomieszczeń budynku wielorodzinnego. Na miejsce wezwano jednostki m.in. z PSP i OSP w Turku i Kowali Księżych. Strażacy ugasili pożar w jednym z pomieszczeń. Niestety nie udało się uratować przebywającej tam osoby, której ciało uległo zwęgleniu.

Ponadto dwie osoby zostały ewakuowane z budynku. Jedna z osób – mężczyzna oddalił się, a innej – kobiecie udzielono pomocy przedmedycznej, przekazując zespołowi ratownictwa medycznego. 42-letnia kobieta trafiła do szpitala w Turku. Była nieprzytomna, najprawdopodobniej zaczadzona, po czym została przewieziona na Oddział Intensywnej Opieki Medycznej w Koninie. 

Obecnie na miejscu pracują strażacy, pogotowie i policja. Wezwano zarządcę budynku.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja