Wideo: Wypadek na cmentarzu. Rannego 6-latka z Malanowa zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

6-letni chłopczyk, mieszkaniec gminy Malanów trafił do Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, po tym, jak niespodziewanie na cmentarzu przygniotła go płyta nagrobkowa. Z relacji świadków dowiedzieliśmy się, że chłopiec był z mamą na pogrzebie. 

Do zdarzenia doszło dzisiaj, tj. 22 lipca w godzinach popołudniowych. Podczas uroczystości pogrzebowych doszło do wypadku, podczas którego na 6-letniego chłopca, który wraz z mamą uczestniczył w ceremonii pogrzebowej niespodziewanie spadła płyta nagrobkowa. Ciężar przygniótł chłopca, dokonując urazu wielonarządowego.

Wezwany na miejsce zespół pogotowia ratunkowego z Turku zadecydował, że stan dziecka jest bardzo poważny, dlatego chłopiec powinien trafić do szpitala specjalistycznego. W tym celu zadysponowano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe z Łodzi, które zabrało dziecko w stanie ciężkim do Centrum Zdrowia Matki Polki.

Na sprawnym przebiegiem lądowania helikoptera czuwali druhowie z OSP w Malanowie oraz strażacy z PSP w Turku.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja