Dzień Edukacji Narodowej w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych

Dnia 16 października 2017 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym odbył się  uroczysty apel z okazji DEN. Uroczystość rozpoczęto wprowadzeniem sztandaru i odśpiewaniem hymnu szkoły. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Jolanta Baran, która podziękowała nauczycielom i pracownikom szkoły za pracę i trud włożony w edukację i wychowanie. 

DEN to również okazja do wręczenia nagród wyróżniającym się nauczycielom, którym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Gościem honorowym na uroczystości był Pan Mariusz Seńko, Starosta Powiatu Tureckiego, który na ręce Pani Dyrektor wręczył kwiaty i złożył życzenia wszystkim pracownikom.


Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna. Tym razem wychowankowie przedstawili krótką ,,Historię tańca”. Publiczność miała okazję zobaczyć tango, zorbę, a także ,,Macarenę” i ,,Lambadę”. Wszystkich zachwycił układ taneczny do muzyki z filmu ,,Grease” oraz ,,Time of my Life” z ,,Dirty Dancing”. Nie zabrakło popularnego Despacito, który porwał zgromadzonych do tańca. Uczniowie przygotowali również niespodziankę w postaci tortu z lizaków i odśpiewali dla swoich nauczycieli tradycyjne ,,Sto lat”. Owacjom i wzruszeniom nie było końca, co sprawiło, że artyści poczuli się szczęśliwi i spełnieni.


Uczniów przygotowała pani Elżbieta Kociołek i pani Beata Szczesiak
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja