Władysławów: „Mały- wielki” jubileusz, czyli LZS Baszta Wyszyna obchodzi 10-lecie istnienia

Skromnie, uroczyście i z sercem zorganizowana była uroczystość, na której pojawili się wszystkie zaangażowane w rozwój Baszty Wyszyna osoby. Dzięki pasji, ciężkiej pracy i chęci działania zespołowi udało się do tej pory zorganizować wiele godnych uwagi inicjatyw.

W sobotę, 21 października Baszta Wyszyna świętowała 10 lat swojego istnienia. Z tej okazji do remizy OSP zjechało się wielu znamienitych gości oraz wszyscy miłośnicy klubu. Rzecz jasna nie zabrakło jego założycieli, którzy dzięki swojej pasji i zaangażowaniu zapoczątkowali wiele znakomitych inicjatyw. Można tu wymienić między innymi Bieg Wyszyńska Dziesiątka, Bieg Zimowy czy Husar Race.


Zaproszonych gości przywitał prezes LZS Baszta Wyszyna Bartłomiej Wiśniewski. Chwilę później przedstawił on dotychczasową historię klubu, a następnie puszczony został film pokazujący wyjątkowość podjętych przez działaczy inicjatyw. Oprócz tego na obecnych czekała niespodzianka. Życzenia z okazji urodzin złożyli znani sportowcy a wśród nich Marcin Lewandowski, Piotr Lisek, Joanna Jóźwik czy Tomasz Lewandowski.


Nie byłoby sukcesu, gdyby nie zwolennicy oraz osoby wspierające na różny sposób klub. Zarząd Ludowego Zespołu Sportowego Baszta Wyszyna złożył serdeczne podziękowania za pomoc oraz wsparcie na rzecz upowszechniania i rozwoju kultury fizycznej na terenie Wyszyny.


Pamiątkowe dyplomy otrzymali włodarze, sportowcy, członkowie klubu oraz media w tym nasza redakcja iTurek.net za co bardzo dziękujemy.


Nie zabrakło równie okolicznościowych przemówień i prezentów od zaproszonych na uroczystość gości.


O tym, jak rozwijał się klub, o podjętych inicjatywach i życzeniach z okazji jubileuszu już niebawem w audycji Ale!Radio.


Zapraszamy.
 

Ale!Radio: 

No Adobe Flash Player installed. Get it now.

Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja