Brudzew: Ślubowanie klasy I w SP w Galewie

24 października 2017 roku o godzinie 9.00 rozpoczęła się ważna dla życia szkoły uroczystość Ślubowania uczniów klasy I. Goście jak zwykle dopisali – na widowni zasiadali rodzice naszych pierwszaków, a także uczniowie klas starszych oraz pracownicy szkoły i grono pedagogiczne.
 

Prowadzącymi całą imprezę byli uczniowie klasy siódmej, którzy jako najstarsi koledzy, wprowadzali młodsze dzieci do społeczności szkolnej.


Pasowanie na ucznia naszej szkoły nie jest jednak tak oczywiste – wszystkie pociechy musiały się najpierw wykazać umiejętnościami i pokazać, że zasługują na miano ucznia Szkoły Podstawowej w Galewie z Filią w Chrząblicach. Tutaj dzieci ujawniły swoje prawdziwe talenty: pięknie śpiewały, świetnie recytowały wiersze. Kiedy już nikt nie miał żadnych wątpliwości co do kwalifikacji dzieci, głos zabrał pan dyrektor. Dopiero wtedy mogło nastąpić tak przez wszystkich wyczekiwane ślubowanie. Po uroczystych słowach przysięgi dało się słyszeć głośne i wyraźne „ŚLUBUJĘ’’. Dzięki tej obietnicy pan dyrektor mógł pasować dzieci na uczniów klasy I. 


Każde z nich otrzymało pamiątkowy dyplom oraz mały upominek.

 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja