Tuliszków: „Narkotykom Stop”- czyli Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt rozpoczęty

Właśnie trwa turniej o bardzo szczytnym celu. Dziewczęta z terenu całego powiatu tureckiego nie tylko próbują zdobyć tytuł najlepszej drużyny w piłce nożnej, ale również świetnie się przy tym bawić. Całej inicjatywie przyświeca hasło „Narkotykom Stop”.

Dzisiaj, tj. 27 października o godzinie 9.00 w Hali Sportowej w Tuliszkowie rozpoczął się Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt. Już po raz piętnasty dziewczyny zmierzą się ze sobą i walczyć będą o tytuł najlepszej drużyny.


W rywalizacji udział biorą zespoły z Goliny, Brudzewa, Dobrej, Grzymiszewa, Słodkowa, Tuliszkowa, Malanowa i Rzgowa.


Podczas zawodów sędziują Maciej Pieszak oraz Szymon Kunicki. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają natomiast strażacy z OSP Grzymiszew.


Organizatorami są Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Burmistrzu Tuliszkowa, Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomani- oddział Turek, Burmistrz Tuliszkowa, Szkoła Podstawowa w Tuliszkowie.


Wyniki rywalizacji podamy już niebawem.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja