Udając policjantkę próbowała okraść mieszkańca Turku

Wczoraj tj. 26 października w Turku około południa do mieszkania mężczyzny w wieku około 90 lat zapukała kobieta. Kiedy lokator otworzył drzwi Pani oznajmiła, że jest z Policji i okazała zawieszony na szyi identyfikator. 

Powiedziała, że chce zobaczyć pieniądze z emerytury, ponieważ słyszała, że listonosz nosi fałszywe banknoty i musi spisać ich numery. Mężczyzna stwierdził, że kiedyś trzymał pieniądze w domu, ale już ich tutaj nie przechowuje. Na to kobieta spytała, gdzie wcześniej przechowywał pieniądze. Kiedy odpowiedział, że trzymał je pod dywanem w pokoju, kobieta weszła do pokoju i podniosła dywan. Gdy zobaczyła, że niczego tam nie ma bez słowa opuściła mieszkanie.


Mężczyzna natychmiast zadzwonił do swoich bliskich, którzy powiadomili Komendę Powiatową Policji w Turku.


Według opisu kobieta miała około 160 cm wzrostu, była dobrze zbudowana, ubrana na ciemno, a na nogach miała długie wiązane buty.


Do tego typu zdarzeń na terenie powiatu tureckiego dochodzi bardzo często, dlatego przestrzegamy wszystkich seniorów i prosimy o zachowanie wyjątkowej ostrożności.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja