Władysławów: Druh Maciej Białas z OSP Wyszyna na Uroczystym ślubowaniu

W dniu 27 października 94 słuchaczy XVII rocznika Dziennego Studium Aspirantów złożyło uroczyste ślubowanie. Wśród nich był druh Maciej Białas z jednostki OSP Wyszyna (gm.Władysławów).

Od tej chwili Maciej Białas może przez niespełna dwa lata nosić z dumą miano kadeta.  Ślubowanie poprzedziła msza święta, która odbyła się w Parafii Rzymskokatolickiej pw. Św. Trójcy w Poznaniu. W tej jakże ważnej uroczystości wzięli udział znamienici goście w tym Uroczystość tak ważna w historii kolejną szkoły uświetnili goście przedstawiciele policji, Wojska Polskiego, Straży Granicznej.
Błogosławieństwa udzielił ślubującym mazowiecki kapelan strażaków ks. Kpt. Jerzy Sieńkowski. Uroczystość uświetniła Orkiestra Komendy Wojewódzkiej we Wrocławiu pod batutą Adama Witiwa. Wiele gratulacji wpłynęło dla słuchaczy, w tym od Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka.

Maćkowi Białasowi życzymy dobrych wyników w nauce, a późnej wielu awansów. Rodzicom zaś gratulujemy tak wspaniałego syna.
My druhowie OSP Wyszyna jesteśmy dumni ze mamy taką osobę wśród kadetów w Szkole Aspirantów Pożarnictwa w Poznaniu. 

Andrzej Burszewski

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja