„PGKiM sobie nie radzi?”- czyli śmieci straszą na Wyzwolenia

Niektóre punkty odbioru odpadów komunalnych na osiedlu Wyzwolenia w Turku pozostawiają wiele do życzenia. Śmieci zalegają wokół kontenerów, przy porywach wiatru leżą porozrzucane na ulicy. Mieszkańcy proszą o interwencję.

- Jestem mieszkańcem bloku nr 8 na osiedlu Wyzwolenia. Codziennie idąc do pracy i z powrotem mijam kilka punktów, gdzie składowane są odpady od Twojego Marketu, poprzez blok 10 i 9 do 8. Każdy ten punkt, zwany gniazdem woła o pomstę do nieba. Kiedyś tego nie było. Czy PGKiM sobie nie radzi? - pyta turkowianian w interwencji telefonicznej do redakcji – Najgorzej jest przy kumulacji świat wolnych, wtedy śmieci piętrzą się przy koszach, rozrzuca je wiatr, psy.

Administratorem terenów jest Spółdzielnia Mieszkaniowa „Tęcza”, jednak za punkty z odpadami odpowiada PGKiM.

- Trochę wstyd, bo zaraz święto i uroczystości patriotyczne, do Turku przyjeżdżają rodziny na weekend i przechodząc obok takiego bałaganu co sobie pomyślą. Trochę wstyd – podsumowuje turkowianian.
No wstyd.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja