Tuliszków: International Judo Baltic Cup – Puchar Polski Młodzików

Bardzo dobry występ zaliczyli Tuliszkowscy judocy na Pucharze Polski w Gdyni. Judo Baltic Cup to impreza sportowa organizowana dla dzieci, młodzików, juniorów młodszych i juniorów, w tych trzech ostatnich kategoriach turniej zaliczany jest do Pucharu Polski i rankingu Polskiego Związku Judo. 

Dwudniowa impreza to ok 1000 zawodników w międzynarodowej obsadzie organizowana przez Polski Związek Judo, Urząd Marszałkowski Gdynia, Urząd Miasta Gdynia i UKS Opty Gdynia.
Sekcja Judo z Tuliszkowa wystawiła do turnieju czterech zawodników, którzy walczyli w kategorii młodzików, a byli to: Natalia Poprawska, Julia Kocimska, Wiktoria Drożak i Norbert Tomaszewski. Judocy zaliczyli bardzo dobry start w Pucharze Polski, gdyż każda z dziewczyn zajęła miejsce medalowe, jedynie Norbert Tomaszewski uplasował się tuż za podium zajmując piąte miejsce.
Sukces indywidualny przełożył się na dobry wynik drużynowy, bowiem w klasyfikacji medalowej judocy zajęli wysokie 4 miejsce.

Wyniki:
Wiktoria Drożak – 1 miejsce
Julia Kocimska – 2 miejsce
Natalia Poprawska – 2 miejsce
Norbert Tomaszewski – 5 miejsce

Wyjazd wspierał UGiM w Tuliszkowie i p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis za co dziękujemy.

Trener sekcji
- Michał Gaj
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja