Tuliszków: Albert Jesiołkiewicz zawalczy w Chorwacji

Już w najbliższą sobotę zawodnik WKSW Tuliszków Albert Jesiołkiewicz zawalczy na międzynarodowych zawodach w Chorwacji w miejscowości Samobor. 

Albert został powołany przez Hanshi Tomasz Olejnik 8 dan Poznań przedstawiciela międzynarodowej organizacji IBK Kyokushin na Polskę do kadry Polski. Na powołanie złożyły się sukcesy Alberta który 3 krotnie został Mistrzem Polski IBK Kyokushin, 4 razy stawał na najwyższym stopniu podium Mistrzostw Polski Mieszanych Sztuk Walki oraz kilkukrotnie zdobywał Puchar Polski Mieszanych Sztuk Walki.

Albert na codzień ćwiczy pod okiem sensei Tomasz Adamkiewicza 3 dan, który stawia na swojego zawodnika w Chorwacji ,,Przygotowania do Chorwacji poszły bardzo dobrze Albert systematycznie trenował 3-4 razy w tygodniu ostatnie starty pokazały nam że Albert jest w doskonałej formie, poprawiliśmy wytrzymałość oraz siłę teraz przed nami tylko turniej".

Klub dziękuję sponsorom, którzy wspierają oraz pomogli w wyjeździe najlepszego sportowca z Gminy Tuliszków do Chorwacji. Szczególne podziękowania należą się naszemu sponsorowi głównemu panu Jakubowi Kowalczykowi z firm IzoSerwis oraz panu Robertowi Wawrzyniakowi z firmy A2 CAT
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja