Atelier Stylu AM- wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych Pań

Atelier Stylu AM- wyjątkowe miejsce dla tych, którzy kochają modę.
Wyszukane i niepowtarzalne kreacje, styl i wygoda, modna kolorystyka. Wszystkim tym delektować mogą się kobiety, wybierając markę Atelier Stylu AM. Oryginalne fasony i charakterystyczne stylizacje to tylko niektóre propozycje dla kobiet pragnących piękna.  
 

Czym jest Atelier Stylu AM? To nowa marka na turkowskim rynku, która oferuje oryginalne kolekcje przede wszystkim polskich marek. Kobiety stawiające na modę, szyk i elegancję zapewne znajdą tutaj coś dla siebie. Atelier wyróżnia bowiem stonowana i naturalna kolorystyka oraz uniwersalność i niepowtarzalność.
Wszystko to podążające za trendami mody, a przy tym wyróżnia się prostotą i szykiem.

Autorka marki do Atelier zaprasza już 2 grudnia, na plac Wojska Polskiego i zapowiada, że miejsce to będzie niezwykłe i jedyne w swoim rodzaju.

Oprócz pojedynczych serii ubrań Klientki będą mogły otrzymać to, czego dotychczas brakowało na naszym lokalnym rynku- fachowe doradztwo, stylizację oraz możliwość odpoczynku przy kawie lub herbacie.

W dalszym zamyśle właścicielka Atelier chce samodzielnie projektować i szyć własne projekty, desygnując je własnym logo.  Można więc liczyć na indywidualne fasony i kroje dopasowane do każdej figury, a jednocześnie skrojone „na miarę”. To nic innego, jak ukłon w kierunku wymagających Klientek, które w gąszczu i przesycie mody nie tracą własnego smaku i stylu.

Już dzisiaj zapraszamy na otwarcie sklepu 2 grudnia o godzinie 9.00. Atelier Stylu AM mieści się na Placu Wojska Polskiego 16 w Turku. Na wszystkich czekają wspaniałe niespodzianki.

Zapraszamy również do odwiedzania fanpage Atelier Stylu AM, gdzie można zobaczyć niektóre z propozycji prezentowanych przez utalentowaną modelkę, uczennicę II klasy Zespołu Szkół Technicznych w Turku Natalię Korzepę.

https://www.facebook.com/atelierstyluAM/

My natomiast mamy dla Was niespodziankę! Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania piękna sukienka od Atelier Stylu AM. Szczegóły tutaj:

http://www.iturek.net/Konkursy/sukienka

Zapraszamy na otwarcie sklepu i do wzięcia udziału w konkursie! Warto!
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja