Tuliszków: Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Judo w Poznaniu

Pięciu reprezentantów UKS Judo Tuliszków reprezentując tym razem Szkołę Podstawową w Tuliszkowie wzięło w niedzielę udział w Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Judo w Poznaniu. Organizatorami imprezy był Okręgowy Związek Judo i Szkolny Związek Sportowy w Poznaniu.

 

 

W niedziele 3 grudnia  uczniowie szkoły podstawowej  w Tuliszkowie wybrali się do Poznania gdzie około 40 Szkół Podstawowych województwa wielkopolskiego rywalizowało na tatami w Indywidualnych Mistrzostwach Wielkopolski w judo w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach brały udział dzieci urodzone w latach  2002, 2003 i 2004. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Tuliszkowie a na co dzień zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie reprezentowali tym razem nie klub, a Szkołę Podstawową w Tuliszkowie zdobywając punkty do wielkopolskiego współzawodnictwa sportowego.


Wszyscy zawodnicy z Poznania wrócili z dobrymi wynikami. A na najwyższym stopniu podium stanęła Paula Markiewicz, zajmując pierwsze miejsce.
Srebrny medal zdobyła Natalia Poprawska, przegrywając zaledwie jedną walkę. Tego samego koloru medal zdobył Norbert Tomaszewski.
Na najniższym stopniu podium stanęła Katarzyna Konieczka.


Bez zdobyczy medalowej swój udział w zawodach zakończył Jan Antoniewicz zajmując tuż za podium, tzn. piąte miejsce.


Wielkim sukcesem rywalizacje zakończyły dziewczęta zdobywając po raz kolejny  pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej dla Szkoły Podstawowej w Tuliszkowie.
Więcej zdjęć na www.judotuliszkow.pl

 

Trener sekcji
- Michał Gaj
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja