Tuliszków: Młodzieżowy Puchar Wielkopolski Karate Kyokushin

W dniu 10 grudnia w Tuliszkowie odbył się Młodzieżowy Puchar Wielkopolski Okręgowego Związku Karate w Poznaniu, który trwał 6 godzin.  Sportowcy z całej wielkopolski zjechali się do Hali WIdowiskowo- Sportowej, aby zmierzyć się ze sobą i zwyciężyć. 

W zawodach wzięły udział kluby z województwa wielkopolskiego i łódzkiego. Zawody odbyły się z podziałem na kategorie wagowe i wiekowe w formule semi  kontakt i light kontakt . Zawodnicy walczyli w kaskach i ochraniaczach na dwóch matach. Ponadto odbyły się kolejne Mistrzostwa Powiatu Tureckiego Sportów Walki do 8 roku życia z podziałem na chłopców i dziewczynki.  Puchar Wielkopolski sędziowały trzy  pięcioosobowe składy sędziowskie posiadające licencję OZK Poznań i PFKK. 

Zawody otworzył Burmistrz Gminy i Miasta Tuliszków Grzegorz Ciesielski, który był współorganizatorem wspólnie z GKRPA w Tuliszkowie, PTZN o / Turek,  Klubem Karate w Tuliszkowie i Grzymiszewie, Starostwem Powiatowym w Turku.  Opiekę medyczną sprawował  doktor Jarosław Bulski i ratownik medyczny z OSP Grzymiszew.  Podczas otwarcia  zawodów okolicznościowe  statuetki otrzymali  sędziowie i działacze OZK Poznań i osoby wspierające działalność Klubu. Zarząd Klubu składa serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli w organizacji zawodów. 

 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja