Wideo: Wypadek w Bratuszynie. Kobieta trafiła do szpitala

Do wypadku drogowego z udziałem czterech pojazdów – dwóch osobowych i dwóch ciężarowych doszło dzisiaj, 14 grudnia około godz. 7.00 na drodze wojewódzkiej W-470 w Bratuszynie. 

W wyniku wypadku poszkodowana została kierująca samochodem osobowym Nissan Micra z terenu powiatu kolskiego. Najpierw pierwszej pomocy udzielili jest strażacy, następnie została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego, który zabrał kobietę do szpitala.

Pozostali uczestnicy wypadku odmówili pomocy lekarskiej.

Ruch na drodze wojewódzkiej w Bratuszynie był zablokowany. Obecnie uwolniony został jeden pas i ruch odbywa się wahadłowo.

Przyczyny wypadku ustalają policjanci z KPP w Turku.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja