Pachnąca choinka pojawiła się na Matejki

Piękna i pachnąca choinka pojawiła się dzisiaj tj. 16 grudnia na Osiedlu Matejki w Turku. Jak co roku mieszkańcy mieli okazję zintegrować się przy wspólnym kolędowaniu oraz ozdabianiu drzewka. Na dzieci czekała również masa smakołyków. 

Od ponad czterech lat MOPS organizuje na Osiedlu Matejki rozmaite wydarzenia zarówno dla dorosłych, jak i tych najmłodszych. Poprzez „Kolorowe wakacje”, aż po zwieńczenie roku ubieraniem choinki.
Również w te Święta Bożego Narodzenia mieszkańcy mogą spojrzeć na pięknie udekorowane drzewko. Należy nadmienić, że większość ozdób wykonywana była ręcznie.


Ubieranie choinki sprawiało przyjemność nie tylko dzieciom, ale również dorosłym, którzy z chęcią wspinali się na drabinę by zawiesić ozdoby. Atmosferę dodatkowo polepszyło wspólne kolędowanie i konkursy.


Wszyscy otrzymali słodkie upominki od Świętego Mikołaja, a także jego pomocników z turkowskiego Centrum Wolontariatu. Również włodarze z Turku nie zapomnieli o najmłodszych ofiarując pyszne słodycze.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja