Gm. Turek: Św. Mikołaj zawitał do dzieci z Szadowa

95 paczek świątecznych przygotowano z funduszu soleckiego dla dzieci z terenu sołectwa Szadów w gminie Turek. Spotkanie świąteczne odbyło się w niedzielę, 17 grudnia, w Zajeździe Europejskim w Szadowie Księżym.

Dzieci przywitali sołtys Henryk Zagozda oraz radny Karol Mac, składając wszystkim serdeczne życzenia. Zanim pojawił się św. Mikołaj, wyczekiwany przez najmłodszych mieszkańcy sołectwa Szadów podzielili się opłatkiem.

Potem bohaterem był św. Mikołaj, który nie tylko rozdawał prezenty, ale chętnie fotografował się z maluszkami. Spotkanie przebiegało w rodzinnej atmosferze, a w świąteczny nastrój wprowadziły uczestników polskie kolędy.

Poczęstunek dla gości przygotowali Rada Sołecka i członkowie stowarzyszenia „Szadowiacy” pod przewodnictwem Marioli Tyczki.

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja