Gm.Turek: „Wieczór Kolęd”

Pod takim tytułem 15 grudnia 2017 roku odbyło się  spotkanie wigilijne w Świetlicy Wiejskiej w Turkowicach. "Wieczór kolęd" stał się okazją do wspólnego przeżywania nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. 

Radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera towarzyszyła temu wyjątkowemu spotkaniu. Uroczystość odbyła się pod Patronatem Sołectwa Turkowic oraz Szkoły Podstawowej w Turkowicach.


 W bożonarodzeniowy nastrój, gości i rodziców wprowadził występ słowno-muzyczny młodzieży szkolnej i dzieci, przedstawiający Tajemnicę Bożego Narodzenia. Następnie wszyscy zostali zaproszeni do wspólnego śpiewania kolęd.


 Najważniejszą częścią spotkania było podzielenie się opłatkiem – symbolem zgody i pojednania. Przy wigilijnym stole była okazja, by wspólnie radować się, powspominać miniony czas i porozmawiać o nadziejach związanych z nadchodzącym Nowym Rokiem.


Nad całością czuwały panie: Elżbieta Chojnacka oraz Jolanta Dybkowska, które również odpowiadały za przygotowanie tego niezwykłego występu.

 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja