Zagłosuj w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego. Pomóż Albertowi zdobyć tytuł Sportowca Roku Junior

Zostało kilka dni, by zagłosować na Alberta Jesiołkiewicza, który bierze udział w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego “Mistrzowie Sportu 2017” w kategorii Sportowiec Roku Junior. Aby pomóc Albertowi odnieść sukces wystarczy wysłać sms.

Albert Jesiołkiewicz to mieszkaniec Tuliszkowa oraz zawodnik Wielkopolskiego Klubu Sportów Walki w Tuliszkowie. Sportowiec ma na swoim koncie wiele sukcesów. Zdobył on między innymi tytuł  Mistrza Polski Mieszanych Sztuk Walki w formułach karate, grappling oraz Thaiboxing w kategorii juniorów do 17 lat - 70 kg oraz Mistrza Polski IBK Kyokushin w kategorii juniorów do 17 lat - 70 kg.

Albert zajął 1 miejsce na otwartych Mistrzostwach Chorwacji w karate kyokushin oraz tytuł najlepszego zawodnika zawodów.
Może pochwalić się również 1 miejscem w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin Calisia Cup, 1 miejscem w Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Starosty Siedleckiego czy zwycięstwem w Pucharze Polski Mieszanych Sztuk Walki.

Aby pomóc Albertowi zwyciężyć w plebiscycie wystarczy wysłać SMS o treści SRJ.131 pod numer 72355.

Głosować można do 5 stycznia 2018 do godz. 22.00.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja