Przykona: OSP Boleszczyn zwycięzcą Halowego Turnieju Piłki Nożnej Jednostek OSP

Święto Trzech Króli okazało się szczęśliwe dla OSP Boleszczyn. 6 stycznia w hali sportowej Zespołu Szkół w Przykonie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Jednostek OSP z tejże gminy. 

Udział wzięło 5 jednostek OSP. Tegoroczny poziom gminnych rozgrywek okazał się niezwykle wysoki, każda jednostka dawała z siebie jak najwięcej, żeby wygrać. Niezwykle emocjonujące mecze, oraz wyrównane pojedynki, które stanowiły ozdobę turnieju. Nie zabrakło również znamienitych gości w osobach wójta gminy Przykona Mirosława Broniszewskiego, prezesa zarządu oddziału gminnego ZOSP RP dh Mirosława Sekury oraz Komendanta Gminnego Gminy Przykona dh Tomasza Rosiaka.

Organizatorzy profesjonalnie zorganizowali turniej po którym wszyscy zawodnicy i sympatycy piłki nożnej udali się na wspólny poczęstunek do strażnicy OSP Przykona. Jednostka z Boleszczyna jako wieloletni obrońcy tytułu Mistrza Gminy sprostała zadaniu wygrywając turniej po zaciętej walce z zespołem z Radyczyn, która ostatecznie zajęła drugie miejsce, pokazując wysoki poziom i zaangażowanie. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna OSP Smulsko, która walczyła z najmłodszym składem. Zwycięscy reprezentować będą gminę Przykona na Turnieju w Brudzewie dnia 24 lutego, na który już teraz serdecznie zapraszamy.

Oto ostateczne wyniki turnieju:
Miejsce 1: OSP BOLESZCZYN
Miejsce 2: OSP RADYCZYNY
Miejsce 3: OSP SMULSKO
Miejsce 4: OSP PRZYKONA
Miejsce 5: OSP EWINÓW

Najlepszy Strzelec KAMIL ŁUCZAK (OSP BOLESZCZYN)
Najlepszy Bramkarz RAFAŁ STASIAK (OSP RADYCZYNY)
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja