Tuliszków: Pokazy, pyszności i licytacje na 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Mieszkańcy Tuliszkowa i okolic zebrali dla noworodków 22.307,65. Z okazji 26.Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przygotowano wiele atrakcji. Najważniejszym punktem tego dnia były jednak licytacje.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy tradycyjnie już zawitała do Tuliszkowa. Właśnie tam przygotowano masę atrakcji, jednak głównym punktem programu były oczywiście licytacje.

Już od samego rana na ulicach spotkać mogliśmy wolontariuszy zbierających pieniądze „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Najwięcej atrakcji przygotowano jednak w Hali Widowiskowo- Sportowej, gdzie nie zabrakło ludzi o wielkich sercach. Oprócz pysznych ciast i ciepłej zupy obecni mieli okazję podziwiać występy i pokazy.

Przed publicznością wystąpiła Grupa Taneczna z MGOK w Tuliszkowie kierowana przez Danutę Pydyńską, Grupa Wokalna Studia Piosenki prowadzona przez Jarosława Durkiewicza czy Uczniowie Zespołu Szkół w Tuliszkowie ćwiczący pod czujnym okiek Katarzyny Drewniackiej. Nie zabrakło również przedszkolaków oraz solistów, którzy zadziwili publiczność. Duże emocje wzbudził pokaz judo do którego sportowcy przygotowywani byli przez Michała Gaja.

Jak co roku dużym powodzeniem cieszyły się licytacje. Mieszkańcy Tuliszkowa mieli okazję nabyć książki, kalendarze, miód prosto z pasieki czy zegar ścienny.

Ostatecznie podczas tegorocznej dla WOŚP udało się zebrać 22.307,65zł.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja