TS: Od kogo zależy cena ciepła w Turku ?

24 listopada 2017r.,  podczas konferencji prasowej firmy GETEC dowiedzieliśmy się „że o cenie ciepła decydować będzie PGKiM czyli nasi miejscy włodarze”.

 

 

Z kolei 30 listopada2017r. podczas sesji Rady Miejskiej padła informacja „że taryfa na ciepło będzie prawdopodobnie ustalona do 15 grudnia 2017r.”

10 stycznia 2018r., czytamy w komunikacie ”iż  sytuacja jest niezależna od PGKiM  i Urzędu Miejskiego.”

15 grudnia 2017r., dowiadujemy się, że „Mikołaj odebrał klucze od naszego miasta” i jest to jedyna dobra informacja w ostatnim czasie.

Zatem od kogo zależy cena ciepła dla mieszkańców Turku ? Od GETECU, od PGKiM, od Urzędu Miejskiego, czy naszych miejskich włodarzy ?

Sytuacja jak w przedszkolu samorządowym. Romuś wylał herbatę i poparzył dzieci, ale wkoło głosi że to Gosia, albo Piotruś.

Czy aby Turkiem nie rządzi osoba o niedojrzałej osobowości, która nie bierze odpowiedzialności, a w sytuacji, która ją przerasta salwuje się ucieczką ?
                                               
Zarząd Koła Miejskiego w Turku
Towarzystwa Samorządowego
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja