Nadciąga Orkan Fryderyka. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności

Ostrzegamy mieszkańców powiatu tureckiego przed nadciągającym silnym wiatrem. Według prognoz dzisiaj popołudniu wystąpią niedogodności pogodowe, które stworzą zagrożenie dla bezpieczeństwa mieszkańców. Prędkość wiatru ma osiągnąć nawet do 110 km/h. Apelujemy o ostrożność.

Nad województwem wielkopolskim przejdzie orkan Fryderyk. O złych warunkach atmosferycznych informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Również u nas popołudniu warunki mogą być niebezpieczne i potrwać mogą od 18 stycznia (godz. 16.00) do 19 stycznia (godz. 7.00).

Średnia prędkość wiatru wyniesie od 35 km/h do 45 km/h, z porywami do 90 km/h na północy i do 110 km/h na południu województwa. Przy opadach śniegu miejscami zawieje śnieżne.

Prosimy mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności.

W razie jakichkolwiek problemów z łącznością związaną z siecią telefonii komórkowej prosimy o kontakt z krótkofalowcami z Turku i Władysławowa.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja