Grzegorz Gibaszek oficjalnie dyrektorem szpitala w Turku

Uprawomocniła się decyzja komisji konkursowej dotycząca wyboru dyrektora turkowskiego szpitala. Wybrano kandydaturę dotychczas pełniącego obowiązki dyrektora placówki Grzegorza Gibaszka. W tej kadencji samorządowej jest to już drugi zarządzający turkowskim szpitalem.

Jeszcze do niedawna funkcję dyrektora szpitala pełnił Dawid Klecha. Swoją funkcję piastował on niemal trzy lata. Po złożonej dymisji jego obowiązki tymczasowo przejął Grzegorz Gibaszek, po czym został wybrany na dyrektora szpitala w ramach konkursu.

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Turku musi między innymi mieć wykształcenie wyższe, posiadać wiedzę i doświadczenie dające rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków kierownika, staż pracy na stanowisku kierowniczym i znać poszczególne przepisy prawa.

Na początku przyszłego tygodnia zorganizowana będzie konferencja prasowa dotycząca niniejszego tematu.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja