Kamil Gardzielik zawalczy na gali w Poznaniu. Bokser trenuje z najlepszymi pięściarzami w Polsce

Kamil Gardzielik ponownie wraca na ring! Już po raz siódmy stoczy zawodowy pojedynek. Nie znamy jeszcze nazwiska rywala, jednak wierzymy, że i tym razem nasz bokser poradzi sobie podczas walki. Tym razem będziecie mogli kibicować 17 marca podczas Gali Ring Club Professional w Poznaniu.

Na gali odbędzie się 10 pojedynków, w których udział wezmą utytułowani zawodnicy. Zawalczą oni w formule K-1 oraz boksu zawodowego. Karta walk obfitować będzie w świetne zestawienia i znane wszystkim nazwiska sportowców. Nie zabraknie również głodnych sukcesu, nowych twarzy. Gośćmi tego dnia będą znani i cenieni przedstawiciele sportu, muzyki oraz biznesu. Transmisja z wydarzenia emitowana będzie przez ogólnopolską telewizję. Na wszystkich uczestników imprezy czekają niezwykłe emocje sportowe, którym wtórować będzie doskonała i nowoczesna oprawa wydarzenia.

Podczas gali swoją walkę stoczy między innymi Kami Gardzielik, który kontraktowany będzie na 8 rund.

-Będzie to dla mnie pierwsza walka w 2018 roku oraz pierwsza w karierze, do której będę się przygotowywał w Warszawie ze znanym szkoleniowcem oraz najlepszymi pięściarzami w Polsce. Więcej szczegółów na temat przygotowań podam wkrótce. Chciałbym jednak zaznaczyć, że wyjazd do Warszawy i takie przygotowania nie miałyby miejsca, gdyby nie moi sponsorzy, którym chcę bardzo podziękować za wsparcie i możliwość rozwoju- mówi nam Kamil Gardzielik.

Wśród pomocnych firm wspierających boksera znalazły się Alexas Transport- Marcin Wypchło, Deftrans- meble łazienkowe oraz ClassyCar- wypożyczalnia samochodów.

-Mam nadzieję, że nowe miejsce treningów pozwoli mi wejść na wyższy poziom, ponieważ moja kariera dość szybko się rozwinęła. W listopadzie 2017 roku stoczyłem swój pierwszy zawodowy pojedynek na gali w Kaliszu. Wówczas nie miałem promotora ani menadżera. Po pierwszym pojedynku postanowiłem podpisać kontrakt menadżerski z Tomkiem Turkowskim oraz promotorski z właścicielem grupy Fight Events Marcinem Piwkiem – ujawnia bokser - Dzięki temu zdołałem stoczyć kolejne 5 pojedynków zaledwie w ciągu 7 miesięcy. Boksowałem 4 krotnie na galach transmitowanych przez Polsat Sport oraz miałem zaszczyt na jednej z nich boksować z byłym dwukrotnym Mistrzem Świata Krzysztofem Włodarczykiem. Nie spodziewałem się, że tak szybko stoczę 6 zawodowych walk i to wygranych. Najcenniejszym zwycięstwem była wygrana z Ukraińcem Artem Karpets, który miał na swoim koncie aż 21 wygranych walk i tylko 5 porażek. Ukrainiec był więc bardzo doświadczonym rywalem i pojedynek z nim był dla mnie cenną zwycięską lekcją. Dzięki tak szybkiemu rozwojowi postanowiłem, że muszę postawić na najlepsze przygotowania stąd wyprowadzka do Warszawy. Mam nadzieję, że rok 2018 będzie równie udany i będę dokładał wszelkich starań, aby piąć się do góry w rankingach światowych oraz wygrywać kolejne walki- podsumowuje dotychczasową karierę zawodową bokser.

Zapraszamy wszystkich kibiców oraz sympatyków sportów walki na galę do Poznania. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiej decyzji się i rezerwacji biletów, aby nie przegapić tak ciekawego widowiska.

-Zawsze mam za sobą dużą rzeszę kibiców za co serdecznie wszystkich dziękuje. Postaram się i tym razem dostarczyć dużo pozytywnych emocji- dodaje Kamil.

Przypominamy, że Gala Sportów Walki RCP1 Boks&K1 odbędzie się 17 marca w Poznaniu. Miejsce wydarzenia to Hala UAM Morasko, mieszcząca się przy ulicy Zagajnikowej 9, na terenie poznańskiego osiedla Różany Potok.

Ceny biletów:
29 zł- miejsca stojące,
49 zł i 59 zł- miejsca siedzące
250zł- miejsce przy stoliku z Cateringiem (możliwość dokupienia wstępu na after party po gali).

Kontakt w sprawie rezerwacji biletów 669-337-668

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja