TS znowu nie mówi ludziom prawdy

PGKiM Sp. z o.o. w artykule z dnia 31.01.2018r. pt. „Znamy cenę ciepła dla Turku. Opłaty wzrosną średnio o 29 procent” wyjaśniło już o ile wzrośnie ciepło dla mieszkańca Turku.

Wzrostu   cen   wytwórcy   ciepła   nie   można   przenosić   na   wzrost   opłat   dla indywidualnego mieszkańca. TS powinien wiedzieć, że na opłaty ma wpływ wiele czynników, np. ilość mocy, ilość zużytych GJ, ceny w źródle i ceny za przesył.

Dla przykładu podajemy wyliczenie rzeczywistych kosztów opłat dla mieszkania o pow. 50m 2 w   budynku   wielorodzinnym,   na   przykładzie   9   bloków   mieszkalnych znajdujących się przy ulicach: Wyszyńskiego, Żwirki i Wigury, Milewskiego, P.O.W. Koszt opłat w lokalu o pow. 50m 2 przed termomodernizacją wynosił wg cen ZE PAK 2.639,49 zł, natomiast po modernizacji w cenach GETEC 2.269,56 zł, czyli spadek o 14%.


Zarząd PGKiM Sp. z o.o.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja