Tuliszków: W Wielopolu wpadli z narkotykami

Policjanci z Komisariatu Policji w Tuliszkowie 29 stycznia br. w miejscowości Wielopole zatrzymali dwóch młodych mężczyzn z trzema woreczkami amfetaminy. Dwa dni później także na terenie gminy Tuliszków w miejscowości Krępa policjanci z Tuliszkowa w trakcie kontroli drogowej ujawnili przewożone narkotyki.

W dniu 29 stycznia br. ok. godz. 20.30 policjanci z Komisariatu Policji w Tuliszkowie postanowili sprawdzić samochód marki BMW zaparkowany na parkingu w Wielopolu.  W pojeździe siedziało dwóch młodych mężczyzn w wieku 20 i 21 lat. W trakcie kontroli u właściciela pojazdu 20-latka zamieszkałego na terenie gminy Tuliszków policjanci znaleźli 3 woreczki z amfetaminą o wadze ok. 2 gramów. Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Za popełnienie tego przestępstwa wg. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Natomiast w dniu 31 stycznia br. zaraz po północy policjanci z Tuliszkowa w miejscowości Krępa dokonali kontroli samochodu marki VW Passat posiadającego numery rejestracyjne z powiatu konińskiego. Pojazdem podróżowali dwaj mężczyźni w wieku  25 i 27 lat zamieszkali na terenie powiatu konińskiego. W trakcie kontroli policjanci znaleźli przy nich amfetaminę w ilości ponad 3 gramy. Mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Teraz odpowiedzą przed Sądem za posiadanie środków odurzających.

W związku z podejrzeniem, że jeden z mężczyzn mógł prowadzić samochód znajdując się pod wpływem środków odurzających została pobrana mu krew do badań.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja