Dzielnicowy z Turku pomaga potrzebującej rodzinie

Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Turku st.sierż. Maciej Męderski postanowił pomóc rodzinie z niepełnosprawnym dzieckiem. Rodzina zamieszkuje w jego rejonie służbowym i ma bardzo trudną sytuację materialną. Zorganizował akcję na portalu społecznościowym. Odezwało się dużo osób, które przekazały maskotki oraz zabawki. Dary trafiły już do potrzebującej rodziny.

Pomysł na zorganizowanie zbiórki narodził się, kiedy w trakcie interwencji zauważył, że 5-letnie dziecko w tej rodzinie z uwagi na trudną sytuację materialną rodziców nie posiada w domu żadnej zabawki. W związku z tym zorganizował akcję „Przekaż pluszaka”.

Akcja ogłoszona przez policjanta przerosła jego oczekiwania. Zgłosiło się bardzo dużo osób o dobrym sercu.  Przynosili oni zabawki oraz maskotki. W poniedziałek 19 lutego br. wszystkie zgromadzone przedmioty dzielnicowy st.sierż. Maciej Męderski  przekazał rodzinie.


źródło: KPP Turek

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja