Kawęczyn: eWniosekPlus- rolnicy z gminy wiedzą o nim wszystko

O tym, czym jest eWniosekPlus, jak go wypełnić i jakie daje korzyści dowiedzieli się rolnicy z gminy Kawęczyn, którzy dzisiaj, tj.22 lutego wzięli udział w krótkim szkoleniu. Przybyłych do sali OSP w Kawęczynie przywitał wójt Jan Nowak. Całe spotkanie natomiast poprowadził kierownik powiatowego biura ARiMR Tadeusz Gebler. 

Pomysł zorganizowania szkolenia dla rolników na terenie gminy Kawęczyn powstał po spotkaniu „Wspólnie Dla Wielkopolskiej Wsi”, które odbyło się w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich. Wówczas to rolnicy z terenu całego powiatu tureckiego spotkali się, aby poszerzyć wiedzę i poprzeć ją praktyką.

www.iturek.net/5876/wiedza-poparta-praktyka-czyli-wspolnie-dla-wielkopol...

Aby przekazać informacje rolnikom z terenu gminy Kawęczyn oraz pomóc im w wypełnianiu wniosków zorganizowano spotkanie, które poprowadził kierownik powiatowego biura ARiMR Tadeusz Gebler.

W tym roku zainteresowani muszą złożyć wniosek o przyznanie płatności za pośrednictwem nowej aplikacji eWniosekPlus. Obecni dowiedzieli się, jakie są korzyści ze złożenia niniejszego wniosku i na czym dokładnie polega jego wypełnienie. Należy nadmienić, że eWniosekPlus to możliwość deklarowania poszczególnych upraw, pomocne wskazówki, minimum formalności oraz szansa na wcześniejszą wypłatę płatności. Aplikacja dostępna będzie na stronie www.armir.gov.pl od 15 marca.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja