Sklep Kurka z myślą o rolnikach, sadownikach i działkowcach

Profesjonalizm, wiedza i doświadczenie. To priorytety, którymi kieruje się Kurka. Sklep oferujący produkty z branży rolniczej od niespełna roku funkcjonuje w Turku, gdzie zdobywa zaufanie coraz szerszego grona odbiorców.

„Skuteczna ochrona Twoich upraw w niskich cenach!”- to hasło, które przyświeca sieci sklepów Kurka. Produkty, które można tam nabyć są doskonałej jakości, a sprzedawcy to specjaliści, którzy posiadają nie tylko ogromną wiedzę, ale również doświadczenie.

-Kurka sprzedaje i doradza. Duży nakład kładziemy na wiedzę i pomoc rolnikom, bo taka jest idea sklepu. Ważnym aspektem jest również doświadczenie, które przekazują specjaliści z danych dziedzin. Nie zostawiamy klienta samego sobie- informuje właścicielka sklepu Kurka w Turku Anna Chrzanowska.

Potencjalni klienci zakupić mogą między innymi herbicydy do uprawy zbóż, kukurydzy czy rzepaku. Oprócz tego w asortymencie swoje miejsce znalazły się insektycydy, fungicydy, biostymulatory oraz nawozy dolistne. Rolnicy znajdą wszystko, czego potrzebują, aby uzyskać obfite oraz zdrowe plony. Sklep posiada bogatą ofertę doradztwa dla działkowców oraz zajmuje się sprzedażą kwalifikowanego materiału siewnego zbóż i kukurydzy. Istotnym elementem działalności jest dystrybucja kolczyków dla zwierząt.

Firma gwarantuje bezpieczeństwo upraw oraz maksymalizację plonów. Sukces rolników jest możliwy dzięki wiedzy i doświadczeniu, badaniom naukowym nad produktami oraz technologiami, ale przede wszystkim pasji pracowników.

Sklep Kurka zaangażowany jest od niedawna w projekt Fruit Akademia. Przeznaczony jest on głównie dla działkowców i sadowników, a polega na przesyłaniu alertów. Informacje dotyczą szkodników, które w danej chwili stanowią zagrożenie dla upraw. Po otrzymaniu danego alertu wiadome jest, że to właśnie teraz należy zapobiec niniejszemu problemowi.

Zapraszamy do sklepu Kurka, który mieści się na ul.Komunalnej 2 w Turku.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja