„Kazik sam w domu”, czyli kabaret Neo-Nówka ponownie gościł w Turku

Turkowianie kochają się śmiać! Wiedzą o tym członkowie kabaretu Neo-Nówka, który po raz kolejny zawitał do naszego miasta. Artyści zaprezentowali program „Kazik sam w domu”, który rozbawił wszystkich do łez. Ci, którzy przegapili widowisko niech żałują.

Dzisiaj, tj. 9 marca turkowian w wyśmienite nastroje wprowadził kabaret Neo-Nówka. Tym razem artyści przybyli do naszego miasta z programem „Kazik sam w domu”. Hala Widowiskowo- Sportowa w Turku była pełna, a wszyscy bawili się znakomicie.

„Kazik sam w domu” to najnowszy program grupy wyśmienitych artystów z Wrocławia. Tym razem widzowie mieli okazję zobaczyć, jak wygląda codzienny, pełen obowiązków domowych dzień. Bohaterami byli dzisiaj mężczyźni. O tym jak radzić sobie z facetem, o tym jak mężczyzna nie potrafi sobie radzić i czego można się po nim spodziewać dowiedzieli się turkowianie podczas występu Neo-Nówki. Rzecz jasna nie zabrakło zabawnych piosenek oraz zaskakujących zwrotów akcji, których bohaterami byli obecni w sali goście.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja