Dobra: Druhny i druhowie z OSP Piekary podsumowali rok

Dnia 9 marca w remizie OSP Piekary odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze. Druhowie podsumowali rok ubiegły i przedstawili plany na rok 2018. Podczas spotkania wręczono również kwiaty i złożono życzenia Paniom z okazji Dnia Kobiet. 

Na zebranie przybyli zaproszeni goście w osobach: Burmistrz Miasta i Gminy Dobra - Andrzej Piątkowski, przedstawiciel PSP Tutek - st. kpt. Piotr Pieśkiewicz, Przewodniczący Rady Powiatu - Tadeusz Gebler, Proboszcz Parafii Skęczniew - ks. Grzegorz Wawrzyniak. druh - Janusz Wojciechowski, zastępca burmistrza - Jacek Gajewski, Komendant Gminny - Jarosław Dulin, dyrektor DPS Skęczniew - Sylwia Kamińska-Tereszkiewicz, Przewodniczący Rady Rodziców przy SP Piekary - Przemysław Tomczak. Na spotkanie licznie stawili się członkowie jednostki, sympatycy oraz mieszkańcy okolicznych miejscowości.

Przedstawiono sprawozdania z działalności i finansowe za rok 2017 oraz ambitne plany na 2018 rok. Podjęto uchwałę o podjęciu  działań zmierzających do przystąpienia do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego oraz nadaniu jednostce sztandaru z okazji zbliżającego się 100-lecia jej istnienia.

Z okazji Dnia Kobiet druhowie złożyli najlepsze życzenia i wręczyli kwiaty przybyłym na spotkanie Paniom.

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja