Na Kolskiej Szosie strażacy usuwali połamane drzewo

Silne wiatry przysporzyły strażakom pracy. Dzisiaj tj. 10 czerwca dwukrotnie byli wzywani do usuwania powalonych konarów, które zagrażały raz w ruchu pojazdów, liniom energetycznym oraz powaleniu na budynek.  Dwa zgłoszenia dotyczyły ulicy Kolska Szosa w Turku.

Pierwszy raz strażaków wezwali około godz. 13.00. Powalony konar z przydrożnego drzewa leżał na jezdni  tamując ruch na jednym pasie.

Około godz. 17.15 strażaków wezwano do kolejnego zdarzenia na ul. Kolskiej Szosie. Tym razem pochylone od wiatru drzewo zagrażało liniom energetycznym oraz dachowo jednemu z budynków na prywatnej posesji. Tutaj zadysponowano trzy jednostki straży pożarnej: dwie z PSP w Turku i OSP Turek.

Strażacy zabezpieczyli teren działania i z koszan an podnośniku dokonali wycięcia drzewa. Na miejsce wezwano pogotowie energetyczne, które na czas pracy strażaków odcięło dopływ prądu. Na miejscu obecna była także policja. Akcja trwała około godziny.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja