Cztery wypadki w jednym czasie. Przyczyną pogoda. Apelujemy o ostrożność

Nagła zmiana pogody zaskoczyła kierowców i sprawiła, że w jednym czasie miało miejsce kilka wypadków. Śnieg, mróz i silny wiatr były główną przyczyną zdarzeń. Kierowców prosimy o rozwagę i zachowanie ostrożności.

Do wypadku w miejscowości Miłkowice (gm.Dobra) doszło16 marca około godziny 15.30. Samochód osobowy marki Opel wpadł w poślizg i dachował w rowie. Na miejsce zdarzenia zadysponowano jednostki z Turku, Piekar i Dobrej. Pogotowie ratunkowe udzieliło pomocy poszkodowanym. Najprawdopodobniej w wyniku wypadku ucierpiały cztery osoby.

Również około godziny 15.30 w miejscowości Małoszyna (gm.Władysławów) doszło do wypadku. Kierująca samochodem osobowym marki Renault Clio na prostym odcinku drogi nie dostosowała właściwej prędkości do warunków panujących na drodze, zjechała na pobocze, a następnie dachowała. Mieszkance powiatu tureckiego nic się nie stało.

Kolejny wypadek miał miejsce w miejscowości Głogowa (gm.Władysławów). Około godziny 17.15 kierująca samochodem marki Opel Astra na prostym odcinku drogi wpadła w poślizg, wypadła z drogi i dachowała. Kobiecie oraz dziecku z nią podróżującemu nic się nie stało.

W tym samym czasie do rowu w miejscowości Kowale Pańskie (gm.Kawęczyn) wpadł kierujący samochodem osobowym marki Opel. Przyczyną zdarzenia były złe warunki atmosferyczne. Nikomu nic się nie stało.

foto:iTurek.net / OSP Władysławów

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja