Tuliszków: Obrady Rady z akcentem świątecznym i podziękowaniami

Sołtysi z gminy Tuliszków dzięki swojej pracy, zaangażowaniu oraz aktywności otrzymali podarunki, kwiaty oraz podziękowania. Oprócz tego obecnym na spotkaniu wręczono drobne podarunki z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Podczas dzisiejszych obrad oficjalnie podziękowano radnemu Bartoszowi Łodożyńskiemu za współpracę. 

27 marca odbyła się sesja Rady Miejskiej w Tuliszkowie. Mimo, że Dzień Sołtysa obchodzono na początku marca to właśnie podczas dzisiejszego spotkania doceniono dotychczasową pracę sołtysów z gminy Tuliszków oraz podziękowano za dotychczasową współpracę.

Drobne upominki i róże otrzymali Andrzej Szymczak, Beata Wojciechowska, Jan Mikołajczyk, Piotr Grzeszczak, Dariusz Kośla, Agnieszka Woźniak, Przemysław Krawiec, Andrzej Kujawiński, Grażyna Szulc, Stanisław Adamek, Katarzyna Łuczak, Łutosław Zając, Lidia Barbusińska, Józef Kozłowski, Józef Pośpiech oraz Dorota Marcinkowska, która niestety nie uczestniczyła w spotkaniu.

Symboliczne prezenty odebrały również Liwia Barbusińska, która obchodziła swoje imieniny oraz Agata Jasak, która świętowała urodziny. Z tej okazji obecni mogli skosztować pysznego torta, upieczonego przez mieszkanki Wróbliny.

Za owocną współpracę podziękowano radnemu Bartoszowi Łodożyńskiemu, który 31 marca 2018 zrezygnował z pełnienia funkcji radnego miejskiego. Było to konieczne ze względu na to, że został on zastępcą kierownika Zakładu Gospodarki Komunalnej w Tuliszkowie.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja