Postawa obywatelska, a nie wiec polityczny

Od kliku dni całe miasto żyje inwestycją, która ma zniszczyć ład i porządek mieszkańców Osiedla Wyzwolenia. W sytuacji, kiedy wszyscy o tym mówią, ale nic nie robią, a przewodniczący wraz z radą osiedla schował głowę w piasek podjąłem decyzję, że trzeba działać a nie czekać.
 

W tym celu zorganizowałem akcję w portalu społecznościowym i spotkanie z mieszkańcami, którzy tak jak ja są przeciwko powstaniu tej inwestycji.

Dlatego chcę podziękować wszystkim mieszkańcom Osiedla Wyzwolenia, którym ten problem nie okazał się obojętny. Frekwencja na spotkaniu przerosła moje oczekiwania (porównując inne spotkania tego typu z mieszkańcami Osiedla) i jest dowodem na to, że działalność obywatelska i społeczna ma sens.

Podczas spotkania zostały rozdane listy, dzięki którym każdy mieszkaniec będzie mógł się przyłączyć do akcji.

Obecni na zebraniu członkowie Prawa i Sprawiedliwości zarzucając mi polityczny charakter moich działań, sami próbowali spotkanie upolitycznić. Nie dziwię się, że się boją. Starostwo Powiatowe wydało pozwolenie na budowę myjni przy Parku Tura, a wicestarostą jest człowiek z PiS. Teraz decyzja leży w rekach wojewody z PiS.

Tomasz Michalak
Mieszkaniec Osiedla Wyzwolenia
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja