Przypadki człowieka z zieloną teczką C.D. czyli burmistrzu do roboty!

Czytając relacje z posiedzenia XVIII sesji Rady Powiatu, która została  zamieszczona  w „Echo Turku”  z dnia 02.08.2016r. przez redaktora  A. Jarka nie mogłem nadziwić się, jak w prosty sposób naczelny lokalnej gazety dał się złapać na moją prowokację, która wymierzona była w Burmistrza Antosika.

Prowokacja ta miała na celu zmusić burmistrza do realizacji przedsięwzięć dotyczących organizacji ruchu od 01.01.2016r. i które to zmiany były pozytywnie zaopiniowane przez komisję do spraw organizacji ruchu przy staroście tureckim.

Panie redaktorze, jak można bronić osoby, która nie realizuje przedsięwzięć komunikacyjnych pozytywnie zaopiniowanych przez  w/w komisję.  Pragnę nadmienić, iż tych przedsięwzięć, razem z moją jest pięć i wszystkie dotyczą  bezpieczeństwa ruchu drogowego na terenie  miasta oraz gminy Turek. Natomiast co do opisywanej ul. Kaliskiej burmistrz Antosik zwraca uwagę, wręcz podkreśla w swoim piśmie fakt, że dotąd nie wpłynął do niego żaden wniosek od mieszkańców miasta Turku w wspomnianej sprawie.

Zwracam uwagę, że to na moje ręce wpłynął wniosek, który został podpisany przez wnioskodawców – mieszkańców Turku. Pozwoliłem sobie w ich imieniu zaapelować, odwołać się do sumienia pana burmistrza.  Pragnę poinformować pana burmistrza oraz pana redaktora – wszak stanowicie jedno ciało, że w ostatnich dniach przeprowadziłem rozmowę z jednym z lokalnych przedsiębiorców, prowadzących działalność przy ul. Kaliskiej, który użył stwierdzenia, „iż u Burmistrza Antosika czas się zatrzymał o jakieś dwadzieścia lat, a dzisiaj jest to po prostu martwa ulica, na której śmiało można by utworzyć ścieżkę rowerową”.

We wspomnianym liście burmistrz podkreśla, że wsłuchuje się w głos mieszkańców miasta i że leży mu na sercu dobro mieszkańców. Zatem do roboty Panie burmistrzu proponuję ogłosić referendum w wspomnianej sprawie.

Ja natomiast  proponuję  dopisanie jeszcze jednego pytania, tak bardzo istotnego dla przyszłości mieszkańców Turku, a mianowicie – JAKIEGO CIEPŁA DO SWOICH MIESZKAŃ CHCIELIBY TURKOWIANIE, TAŃSZEGO CZY DROŻSZEGO? Wszak dobro mieszkańców Turku dla burmistrza Antosika jest najważniejsze! PRAWDA?

PS. Panie redaktorze duża część mieszkańców Turku pamięta, jak w poprzednich latach promował pan burmistrza Czaplę. Wszyscy zaś wiemy, jak to się dla niego skończyło i burmistrz Antosik powinien to wziąć sobie do serca.

 

                     Z poważaniem
                  Andrzej Wojtkowiak

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja