Wideo: Gimnazjada Lekkoatletyczna w ZSR Kaczki Średnie

23 kwietnia podczas Drzwi Otwartych w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich odbyła się Gimnazjada Lekkoatletyczna. Dobra szkoła nie istniałaby, gdyby nie sport. Wysoki poziom prezentowali uczestnicy dzisiejszych zmagań.  

Podczas Drzwi Otwartych w Zespole Szkół Technicznych w Kaczkach Średnich odbyła się Powiatowa Gimnazjada Lekkoatletyczna. Uczniowie zmierzyli się w wielu dyscyplinach sportowych. Rzut oszczepem, biegi, skok w dal czy pchnięcie kulą przysparzały uczestnikom wiele emocji i radości.

W klasyfikacji drużynowej najlepsze okazały się dziewczęta z ZSP w Słodkowie, natomiast wśród chłopców zwyciężyli gimnazjaliści z ZS w Przykonie.

Gratulacje, puchary i medale zwycięzcom przekazał reprezentant Polski w lekkiej atletyce, absolwent ZSR Hubert Prokop oraz dyrektor placówki Krzysztof Świerk.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja