Tuliszków: Judocy walczyli w Obornikach Śląskich

W niedzielę 22 kwietnia judocy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie walczyli na tatami w Obornikach Śląskich w 6 edycji Okami Cup turnieju judo dla dzieci i młodzików. 

Udział w turnieju wzięło blisko 500 judoczek i judoków z 30 klubów z województw: opolskiego, wielkopolskiego, lubuskiego oraz dolnośląskiego. Tuliszkowscy judocy walczyli w kategorii wiekowej młodzika w której wystartowali: Natalia Poprawska, Katarzyna Konieczka, Paula Markiewicz, Jan Antoniewicz i Norbert Tomaszewski. Był to kolejny start judoków w tym miesiącu gdzie osiągnęli dobre wyniki, jak mówi trener sekcji był to kolejny start kontrolny sprawdzający nabytą wiedze i umiejętności podczas treningów. Udział w turnieju można udać za udany, gdyż każdy z zawodników wrócił do Tuliszkowa z medalem. Podczas turnieju obecny był trener współpracujący p. Rafał Kubacki, dwukrotny Mistrz Świata, który po turnieju udzielił cennych wskazówek. Więcej zdjęć na www.judotuliszkow.pl

Wyniki:
Natalia Poprawska – 1 miejsce
Norbert Tomaszewski – 1 miejsce
Paula Markiewicz – 2 miejsce
Katarzyna Konieczka – 3 miejsce
Jan Antoniewicz – 3 miejsce

Wyjazd wspierał sponsor sekcji, p. Jakub Kowalczyk – IzoSerwis i Burmistrz GiM w Tuliszkowie p. Grzegorz Ciesielski za co serdecznie dziękujemy.

Trener sekcji
- Michał Gaj
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja