Wideo: Na majówkę motocyklem w takt porywającej muzyki

Dzisiaj, tj. 1 maja odbyła się druga edycja Tuliszkowskiej Majówki Motocyklowej. Miłośnicy dwóch kółek nie tylko mogli świętować w sposób wyjątkowy, ale również pomóc Kacprowi, który cierpi na zespół wad wrodzonych. Nie zabrakło akcentu muzycznego, który doskonale wypełnił dzień.

Dzień rozpoczął się zbiórką motocyklistów, którzy wzięli udział w mszy świętej podczas której poświęcone zostały pojazdy i pobłogosławieni ich miłośnicy. Mieszkańcy Tuliszkowa mogli podziwiać wspaniałe maszyny na stadionie miejskim przy ul.Nortowskiej. Chwilę później nastąpiło oficjalne otwarcie Motocyklowej Majówki.

Pokazy w wykonaniu posiadaczy "dwóch kółek" budziły wiele emocji. Specjalnie dla uczestników imprezy swoje umiejętności zaprezentował wielokrotny mistrz Polski Rafał Luberda.

Podczas wydarzenie trwała akcja profilaktyczna Policji i Gminnej komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Dzieci mogły wyszaleć się na dmuchanych placach zabaw oraz zobaczyć, jak fascynujące mogą być motocykle odwiedzając stoiska.

Nie zabrakło również akcentu muzycznego. Na scenie wystąpiły zespoły The Zlab z Czech oraz Fortes z Władysławowa.

Podczas wydarzenia była również okazja do tego, by pomóc osobie potrzebującej. Stowarzyszenie „Razem dla dzieci” przeprowadziło akcję na rzecz chłopca o imieniu Kacper, który cierpi na zespół wad wrodzonych.

W organizację drugiej edycji Tuliszkowskiej Majówki Motocyklowej zaangażowani byli miedzy innymi władze Miasta i możliwa była dzięki władzom Miasta i Gminy Tuliszków, MGOK w Tuliszkowie, oraz Klub Motocyklowy Moto Lis.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja