Dobra: Nauczmy się kraju na pamięć…

O tym, że patrioci świętowali rocznicę uchwalenia Konstytucji 3. Maja nawet pod zaborami przypomnieli uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piekarach. 

Uroczystości z okazji Święta Konstytucji 3. Maja połączono także ze obchodzonym przez cały rok stuleciem odzyskania przez Polskę niepodległości. W przygotowanym programie artystycznym uczniowie przypomnieli zebranym o tym, jak ważną wartością jest patriotyzm, a poczucie przynależności narodowej przez lata pozwalało przetrwać ciężkie chwile.

Młodym ludziom za pracę włożoną w przygotowanie artystycznej lekcji historii naszego kraju podziękowali dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Koninie Arkadiusz Chmielewski oraz Przewodniczący Rady Rodziców Przemysław Tomczak. Kwiaty otrzymała również dyrektor szkoły w Piekarach.
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja