Lalki, teatr i pokazy ognia na 3 Maja

Dzieci i dorośli mogli wczoraj skorzystać z wielu atrakcji, które zorganizowano na terenie naszego miasta. Maluchy wspaniale bawiły się na pikniku, a miłośnicy sztuki mieli okazję podziwiać spektakle w wykonaniu artystów z całej Polski.

W tym roku dzieci wspaniale bawiły się w Parku im.Żerminy Składkowskiej w Turku. Na maluchy czekało tam wiele atrakcji. Dmuchane place zabaw, trampolina, „lalkowe” teatrzyki czy przejażdżki kucykiem to tylko niektóre z niespodzianek.

Jak co roku turkowianie wzięli udział w występach teatrów. W tym roku budziły one wiele emocji.

Do udziału w tegorocznej edycji zaproszone zostały: Fundacja Teatr Kubika ze Szczecina, Teatr Marka Żyły z Rybnika, Teatr Rozrywki Trójkąt z Zielonej Góry oraz Konińska Grupa Biesiadna w stylu „Retro”.

O godzinie 21.00 odbył się pokaz Fireshow w wykonaniu Grupy Tancerzy Ognia Shadows Of Fire z Miejskiego Domu Kultury w Turku.

Wydarzenie zwieńczyło widowisko ogniowe w wykonaniu Teatru AKT z Warszawy „Ja gore”.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja