Władysławów: Czytanie Konstytucji i patriotyczny rap

Wspólne czytanie tekstu Konstytucji 3 Maja, występ raper Romana Bosskiego i zespołu The Brothers, a dla najmłodszych dmuchany plac zabaw - tak wyglądała majówka we Władysławowie. 

W czasie gdy przy pomniku na władysławowskim rynku odczytywano tekst konstytucji z 1791 roku najmłodsi mogli do woli szaleć na dmuchanych zabawkach, malować sobie twarze i zaplatać kolorowe warkocze. Przygotowano także stoiska, gdzie wspólnie robiono kotyliony w narodowych barwach, a także malowano reprodukcję obrazu. Na scenie natomiast prezentowali się artyści, którzy na co dzień szlifują swój talent w Gminnym Ośrodku Kultury.

Po lokalnych wykonawcach wystąpił Roman Bosski, raper pomysłodawca i prezes fundacji Drużyna Mistrzów Sport Muzyka Pasja, propagator sportu i wartości patriotycznych. Na zakończenie majówki wszyscy bawili się przy przebojach zespołu The Brothers.
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja